Nasze spółkiZamknij

Archiwum aktualności

10. urodziny

Rok 2021 to dla DZT czas jubileuszy. Oprócz wielkiego święta, którym jest dla nas 30. rocznica powstania Grupy DZT, swoje 10. urodziny obchodzą nasze spółki – DZT Service&Heat i DZT Ciepło.

Wszystkim, tworzącym spółkę, dziękujemy za wspólne sukcesy!


To już 30 lat istnienia DZT

Z dumą w sercu obchodzimy ten jubileusz i dzielimy się naszym szczęściem!

W tym czasie staliśmy się specjalistami i wiarygodnym partnerem w zakresie wykonywania inwestycji. Przeprowadzamy także remonty w sektorze wodociągów, kanalizacji, gazownictwa, wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji solarnych.

Dziękujemy wszystkim, bez których nie byłoby to możliwe – grono wykwalifikowanych fachowców oraz zgrany i doświadczony zespół.

 


Zdrowych świąt Wielkanocnych!


Wesołych Świąt


Certyfikaty ISO dla DZT

Grupa DZT Service przeszła pozytywny audyt i otrzymała dokumenty potwierdzające zgodność z normami ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018, czyli Certyfikaty Zarządzania Jakością oraz Certyfikat Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w zakresie prac instalacyjno-serwisowych wewnętrznych i zewnętrznych, instalacji cieplnych, kotłowni i węzłów cieplnych.

Staramy się, aby nasza praca była zawsze na wysokim poziomie i cieszy nas, że zostało to pozytywnie zaopiniowane – mówi Prezes Grupy DZT Jolanta Suława.

Przed otrzymaniem certyfikatu wykonany został audyt organizacji. Dokument wydała znana na całym świecie jednostka z międzynarodowymi akredytacjami European Quaility Assurance Poland.


Żegnamy naszego kolegę i wieloletniego pracownika

Z przykrością zawiadamiamy o odejściu naszego dobrego kolegi i wieloletniego pracownika Mirka Florkiewicza.
Pożegnanie i pogrzeb odbędzie się dzisiaj (26.05) w Wałbrzychu o godzinie 12:00.
Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia.


Zmodernizowany system cieplny w Głuszycy

Wstęga została przecięta, a zmodernizowana kotłownia na największym osiedlu w Głuszycy oficjalnie otwarta. Termometry za oknem coraz częściej pokazują temperatury ujemne, tymczasem mieszkańcy Osiedla Słonecznego mogą czuć się bezpiecznie, bo ich system cieplny jest bardziej niezawodny i ekologiczny –  emitujący mniej CO2 i substancji szkodliwych.

 

Dla mieszkańców i dla środowiska

 

Ekologiczny wymiar inwestycji podkreślała także posłanka, Izabela Katarzyna MrzygłockaWalka z niską emisją to duże wyzwanie dla gmin. Podczas gdy na osiedlach, takich jak to w Głuszycy, można swobodnie oddychać, to wszyscy jesteśmy w stanie wskazać miejsca, gdzie trudno jest wyjść na spacer w sezonie grzewczym.

Inwestycja DZT świadczy o tym, że Gmina Głuszyca staje się miejscem atrakcyjnym, nie tylko pod względem zamieszkania, ale także pod względem inwestowania- Gminą która dba o środowisko i zdrowie mieszkańców. Dlatego też wszystkie tego typu inwestycje, bardzo nas cieszą i mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej – mówił na otwarciu Grzegorz Szymański, Zastępca Burmistrza Głuszycy.

 

Modernizacją objęta została sieć cieplna oraz kotłownia gazowa przy ulicy Łukasiewicza 55A. Dla mieszkańców to poczucie bezpieczeństwa – zwiększono niezawodność dostaw ciepła. To także oszczędności i ograniczenie zużycia gazu ziemnego, a co za tym idzie mniejsze rachunki. Dzięki inwestycji wymieniono istniejącą sieć cieplną kanałową na nową sieć preizolowaną – zlikwidowano stare komory ciepłownicze. Natomiast w kotłowni zainstalowano dwa kotły gazowe nowej generacji. Jest to system, który spełnia wymogi ochrony środowiska. Na tym nie koniec, na dachu obiektu  właśnie zostały zamontowane panele fotowoltaiczne, które wyprodukują energię elektryczną na potrzeby kotłowni.

 

– Cieszymy się, że coraz więcej spółdzielni decyduje się na ogrzewanie gazowe, dzięki czemu walczymy z problemem niskiej emisji. Niestety wraz z początkiem sezonu grzewczego, wszyscy widzimy i czujemy, co wydobywa się z kominów z tradycyjnymi paleniskami. Inwestycja w Głuszycy, to także w inwestycja w zdrowie mieszkańców – podsumowuje Jolanta Suława, Prezes Grupy DZT, która wykonała modernizację systemu cieplnego.

 

Całkowity koszt modernizacji systemu cieplnego w Głuszycy zamknął się w kwocie 1 621 352 PLN brutto.  Inwestycja została dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach „Gospodarki niskoemisyjnej” przy wsparciu kredytu z Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

 

Zdjęcie-1Zdjęcie-2Zdjęcie-3


DZT Service partnerem Plebiscytu Kobiece Twarze

11 grudnia, w magicznej scenerii wałbrzyskiego Zamku Książ, odbył się finał IV Plebiscytu Kobiece Twarze. DZT Service po raz kolejny została partnerem wydarzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z reportażem z eventu.


DZT Service partnerem III Świdnickiego Forum Kobiet

24 listopada br. w Teatrze odbędzie się III Świdnickie Forum Kobiet. Spółka DZT Service po raz kolejny została partnerem projektu.

Wydarzenie organizowane jest dla kobiet z Dolnego Śląska, udział w nim weźmie ponad 300 pań. Podczas spotkania rozstrzygnięty zostanie Plebiscyt „Kobieta z pasją”, w kapitule którego zasiadła m.in. Jolanta Suława, prezes DZT Service.

To dla mnie zaszczyt, że mogę brać udział w inicjatywie wpierającej kobiety i namawiającej je do podjęcia większej aktywności w różnych sferach życia. Świdnickie Forum Kobiet to wydarzenie, podczas którego panie stawiane są na piedestale. W ciągu tych kilku godzin staramy się przekazać uczestniczkom, że mogą wiele osiągnąć, jeżeli tylko podejmą właściwe kroki i uwierzą w siebie. Miło jest obserwować niesłabnące zainteresowanie, którym cieszy się Forum – komentuje Jolanta Suława.


DZT Service przeprowadziła modernizację kotłowni w Wałbrzychu

2 listopada br. przy ul. Piasta 47 w Wałbrzychu miało miejsce uroczyste otwarcie kotłowni miałowej, która od maja do sierpnia przechodziła modernizację. Za usprawnienie kotłowni należącej do SM Poniatów w Wałbrzychu odpowiedzialna jest spółka DZT Service.

Kotłownia dostarcza ciepło dla dwóch budynków mieszkalnych, w których znajduje się łącznie około 60 mieszkań.

- Prace modernizacyjne polegały na wymianie dwóch wyeksploatowanych jednostek na nowe, wysokosprawne kotły miałowe. Nowa moc cieplna wynosi 400 kW. Kotłownia wyposażona jest także w nowoczesną automatykę pogodową, która realizuje dostawę czynnika grzewczego bezpośrednio do mieszkań w funkcji temperatury zewnętrznej. W praktyce oznacza to, że im niższa temperatura panuje na zewnątrz, tym wyższa jest temperatura czynnika grzewczego produkowanego w kotłowni i dostarczanego do instalacji wewnętrznej mieszkań – informuje Tomasz Sierżant, Dyrektor ds. eksploatacji w DZT Service. Wartość inwestycji to 160 000 PLN.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele zarządu DZT Service oraz SM Poniatów w Wałbrzychu, jak również reprezentanci mieszkańców budynków zasilanych przez otwartą kotłownię.


Starsze aktualności »