Nasze spółkiZamknij

Archiwum aktualności

Wesołych Świąt


Życzenia wielkanocne 2023

Wesołego Alleluja!


Osobowość roku 2022

Mamy ogromną przyjemność poinformować o nominacji Prezes Grupy DZT Jolanty Suławy do tytułu „Osobowość roku 2022”.

Kapituła Gazety Wrocławskiej w szczególności zwróciła uwagę i doceniła nasze działania w obrębie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Dziękujemy za to wyróżnienie i prosimy o głosy! Kliknij i zagłosuj!


Wesołych Świąt

Niech w te Święta Bożego Narodzenia otoczy nas radość wspólnego świętowania, życzliwość i wzajemne ciepło.

Dobrych Świąt życzy Grupa DZT


Życzenia wielkanocne

Życzymy dobrej Wielkanocy, pełnej wiosennego ciepła! Grupa DZT

 


Brak ekogroszku na rynku

Szanowni Państwo,

dostawca opału poinformował nas o całkowitym wstrzymaniu dostaw ze względu na brak surowca na rynku. Na dzień3 marca 2022 roku posiadamy zapas ekogroszku na 1 miesiąc. Nowa cena zakupu tego surowca wynosi 1200 zł netto za tonę (sytuacja z dnia 7 marca). Na rynku ceny dochodzą do kwoty 1900 zł netto za tonę.

Z przykrością informujemy, że zaistniała sytuacja sprawia, że my – jako dostawcy ciepła – nie jesteśmy w stanie utrzymać aktualnych stawek. Dlatego ceny za dostawy ciepła od1 kwietnia 2022 roku będą wyższe. Z tego względu rozważamy czasowe ograniczenia w dostawie ciepła, o czym będziemy na bieżąco informować.

Jest nam niezmiernie przykro, że znów musimy powiadomić naszych odbiorców ciepła o podwyżce. Niestety nie jest to zależne od nas.

Kontakt:     tel.: 74 854 46 70

 


Podwyżki cen za ogrzewanie niezależne od nas

Szanowni Państwo,

musimy poinformować o tym, że od stycznia 2022 roku rachunki za ogrzewanie niestety będą wyższe.  Ceny gazu i energii elektrycznej w Polsce znacznie wzrosły, dlatego my – jako dostawcy ciepła – nie jesteśmy w stanie utrzymać aktualnych stawek.

Do końca 2021 roku cena netto za megawatogodzinę (MWh) energii elektrycznej wynosiła 314 zł, a od 1.01.2022 MWh kosztować będzie 1100 zł netto, jest to wzrost o ok. 300-350%, co przekłada się na podwyżkę dla odbiorców o ok. 20% (1 539,65 zł brutto). Rozumiemy, że są Państwo „zmęczeni” wzrostami rachunków, jednak przy szalejącej inflacji i ogólnej sytuacji na rynku (wspomniany już wzrost cen surowców), taka zmiana jest nieuchronna. W 2021 roku odbiorcy ciepła z kotłowni gazowych otrzymali już dwie podwyżki, ze względu na wzrost cen gazu. Natomiast w kotłowniach węglowych podwyżka wyniosła 47% w związku ze 100% wzrostem ceny ekogroszku. Niestety na tym nie koniec, choć mamy nadzieję, że przyjęta przez rząd tarcza antyinflacyjna choć trochę uchroni przed podwyżkami indywidualnych odbiorców ciepła.

Jest nam niezmiernie przykro, że taką informacją musimy rozpocząć nowy rok. Mamy nadzieję, że mimo wszystko będzie on pomyślny.

 

 


Wesołych Świąt

Niech dawanie ciepła nie będzie tylko od święta, ale towarzyszy nam przez cały nowy rok.
Dobrych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego nowego roku życzy Grupa DZT.


10. urodziny

Rok 2021 to dla DZT czas jubileuszy. Oprócz wielkiego święta, którym jest dla nas 30. rocznica powstania Grupy DZT, swoje 10. urodziny obchodzą nasze spółki – DZT Service&Heat i DZT Ciepło.

Wszystkim, tworzącym spółkę, dziękujemy za wspólne sukcesy!


To już 30 lat istnienia DZT

Z dumą w sercu obchodzimy ten jubileusz i dzielimy się naszym szczęściem!

W tym czasie staliśmy się specjalistami i wiarygodnym partnerem w zakresie wykonywania inwestycji. Przeprowadzamy także remonty w sektorze wodociągów, kanalizacji, gazownictwa, wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji solarnych.

Dziękujemy wszystkim, bez których nie byłoby to możliwe – grono wykwalifikowanych fachowców oraz zgrany i doświadczony zespół.

 


Starsze aktualności »