Nasze spółkiZamknij

Archiwum aktualności

Spółki Grupy DZT z Certyfikatem ISO 14001:2015

System Zarządzania Środowiskowego wszystkich spółek Grupy DZT – DZT Service, DZT Service & Heat oraz DZT Ciepło uzyskał Certyfikaty ISO 14001:2015 w zakresie wytwarzania, dystrybucji i sprzedaży ciepła.

ISO 14001 to jeden ze standardów, dotyczący zarządzania środowiskowego. Oznacza to, że spółki Grupy DZT zarządzane są w taki sposób, by minimalizować niekorzystny wpływ na środowisko – informuje Jolanta Suława, prezes DZT Service.

DZT CIEPŁO ISO 14001-2015

DZT SERVICE & HEAT ISO 14001-2015

DZT SERVICE ISO 14001-2015


DZT Service partnerem Plebiscytu Kobiece Twarze

11 grudnia, w magicznej scenerii wałbrzyskiego Zamku Książ, odbył się finał IV Plebiscytu Kobiece Twarze. DZT Service po raz kolejny została partnerem wydarzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z reportażem z eventu.


DZT Service partnerem III Świdnickiego Forum Kobiet

24 listopada br. w Teatrze odbędzie się III Świdnickie Forum Kobiet. Spółka DZT Service po raz kolejny została partnerem projektu.

Wydarzenie organizowane jest dla kobiet z Dolnego Śląska, udział w nim weźmie ponad 300 pań. Podczas spotkania rozstrzygnięty zostanie Plebiscyt „Kobieta z pasją”, w kapitule którego zasiadła m.in. Jolanta Suława, prezes DZT Service.

To dla mnie zaszczyt, że mogę brać udział w inicjatywie wpierającej kobiety i namawiającej je do podjęcia większej aktywności w różnych sferach życia. Świdnickie Forum Kobiet to wydarzenie, podczas którego panie stawiane są na piedestale. W ciągu tych kilku godzin staramy się przekazać uczestniczkom, że mogą wiele osiągnąć, jeżeli tylko podejmą właściwe kroki i uwierzą w siebie. Miło jest obserwować niesłabnące zainteresowanie, którym cieszy się Forum – komentuje Jolanta Suława.


DZT Service przeprowadziła modernizację kotłowni w Wałbrzychu

2 listopada br. przy ul. Piasta 47 w Wałbrzychu miało miejsce uroczyste otwarcie kotłowni miałowej, która od maja do sierpnia przechodziła modernizację. Za usprawnienie kotłowni należącej do SM Poniatów w Wałbrzychu odpowiedzialna jest spółka DZT Service.

Kotłownia dostarcza ciepło dla dwóch budynków mieszkalnych, w których znajduje się łącznie około 60 mieszkań.

- Prace modernizacyjne polegały na wymianie dwóch wyeksploatowanych jednostek na nowe, wysokosprawne kotły miałowe. Nowa moc cieplna wynosi 400 kW. Kotłownia wyposażona jest także w nowoczesną automatykę pogodową, która realizuje dostawę czynnika grzewczego bezpośrednio do mieszkań w funkcji temperatury zewnętrznej. W praktyce oznacza to, że im niższa temperatura panuje na zewnątrz, tym wyższa jest temperatura czynnika grzewczego produkowanego w kotłowni i dostarczanego do instalacji wewnętrznej mieszkań – informuje Tomasz Sierżant, Dyrektor ds. eksploatacji w DZT Service. Wartość inwestycji to 160 000 PLN.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele zarządu DZT Service oraz SM Poniatów w Wałbrzychu, jak również reprezentanci mieszkańców budynków zasilanych przez otwartą kotłownię.


DZT Service & Heat sponsorem MKS Chełmiec

Grupa DZT aktywnie wspiera młode, sportowe talenty z regionu. W październiku 2017 r. jedna ze spółek – DZT Service & Heat – została sponsorem Młodzieżowego Klubu Sportowego Chełmiec.

Do tej pory Grupa DZT wspierała kolarzy i pływaków. Niedawno do grona dołączyły wałbrzyskie siatkarki. Fundusze przekazane przez DZT Service & Heat zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby Klubu, m.in. na wynajem sal do treningów, transport zawodniczek na mecze wyjazdowe czy opiekę medyczną młodych sportsmenek.

Zapał i motywacja do pracy siatkarek z Wałbrzycha są godne podziwu, właśnie dlatego nasza spółka zdecydowała się na pomoc zawodniczkom – by miały szansę robić to, co kochają i w czym czują się spełnione. Życzę zespołowi wielu sukcesów, które sprawią radość nie tylko im, ale i nam, kibicom – mówi Małgorzata Suława-Kaszycka, prezes DZT Service & Heat.


DZT Service sponsorem MUFLONÓW 2016

DZT Service po raz kolejny był jednym ze sponsorów Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2016, organizowanego przez Kubara Lamina S.A., wydawcę m.in. Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW.

Gala Finałowa odbyła się 12 maja na Zamku Książ, gdzie kapituła nagrodziła zwycięzców plebiscytu w pięciu kategoriach.

To już dziewiętnasta edycja Muflonów, prestiżowego plebiscytu organizowanego na terenie regionu wałbrzyskiego. Kierowany jest on do firm, samorządów oraz instytucji, które wyróżniają się na gruncie przedsiębiorczości, innowacyjności i odpowiedzialności biznesowej.

– Wspieramy ten plebiscyt od kilku lat – mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.Obecna edycja odnotowała wzrost aplikacji zgłoszeniowych, co oznacza, że MUFLONY, choć są najstarszym plebiscytem organizowanym w regionie, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jako przedsiębiorca angażujący się w działania na rzecz aglomeracji wałbrzyskiej doceniam fakt, że firm takich jak DZT Service jest więcej i z roku na rok ich przybywa.


DZT Service kolejny raz sponsoruje Puchar Klubu Kibica

8 kwietnia, w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach, odbędą się IX Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica KS Rekin. Podczas zawodów rozstrzygnięty zostanie Super Puchar Klubu Kibica w kategorii OPEN. Dziewczęta i chłopcy zmierzą się na dystansie 100 m w stylu dowolnym. Głównym sponsorem zawodów jest DZT Service.

− To już siódmy Puchar Klubu Kibica, który mamy okazję wspierać. Cieszę się, że wydarzenie wzbudza niesłabnące zainteresowanie wśród młodzieży. Czuję dumę i radość obserwując tych młodych ludzi, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem walczą o swoje marzenia – komentuje Jolanta Suława, prezes DZT Service.


Prezes DZT Service w kapitule Plebiscytu Kobiece Twarze

12 grudnia, w wyjątkowej scenerii wałbrzyskiego Zamku Książ, odbył się finał Plebiscytu Kobiece Twarze. W kapitule zasiadła Jolanta Suława, prezes DZT Service.

Kobiece Twarze — Women’s Faces to plebiscyt gospodarczy, mający na celu promowanie równouprawnienia w biznesie oraz wyróżnienie aktywnych, przedsiębiorczych kobiet.

Choć czasy się zmieniły i mówi się o równouprawnieniu, to niektóre branże nadal są, niesłusznie, uznawane za domenę mężczyzn. Jestem niesłychanie dumna ze wszystkich uczestniczek plebiscytu. To wspaniałe, że coraz więcej kobiet jest aktywnych w biznesie. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu i mam nadzieję, że kolejne edycje będą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem — mówi Jolanta Suława, prezes DZT Service.


25 lat DZT Service!

Tej jesieni spółka DZT Service obchodzi ćwierćwiecze istnienia. Uroczystość związana z jubileuszem odbyła się na Dolnym Śląsku, w Pałacu Wojanów. W wydarzeniu wzięli udział prezes IGCP, klienci przedsiębiorstwa, przedstawiciele zarządów spółdzielni, burmistrzowie miast i gmin, zaprzyjaźnione firmy ciepłownicze, przyjaciele firmy oraz była kadra zarządcza DZT. Podczas części oficjalnej, Jolanta Suława, prezes DZT Service, poruszyła m.in. temat kluczowych zmian, które zaszły w firmie na przestrzeni lat.

Po 25 latach działalności patrzymy w przyszłość z tym samym optymizmem, który towarzyszył nam na początku naszej działalności. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Grupa DZT nieustannie się rozwijała — podsumowała Jolanta Suława.

Po części oficjalnej, goście wzięli udział w bankiecie, podczas którego w doskonałych nastrojach bawili się przy muzyce tanecznej oraz stołach krupierskich.

35 217 233 251


DZT Service ponownie sponsoruje MUFLONY

Już w najbliższy piątek odbędzie się finałowa gala XVIII edycji Muflonów − plebiscytu wspierającego przedsiębiorczość, innowacyjność, odpowiedzialny biznes i ekologię. Jednym z głównych sponsorów wydarzenia będzie DZT Service.

DZT Service angażuje się w rozmaite inicjatywy mające na celu rozwój Aglomeracji Wałbrzyskiej. Po raz kolejny wspiera również MUFLONY, jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów organizowanych w regionie.

− Z olbrzymią przyjemnością podjęliśmy decyzję o ponownym wsparciu MUFLONÓW. Jesteśmy mocno związani z regionem i cieszy nas jego dynamiczny rozwój. Dostrzegamy duże zaangażowanie firm, instytucji i samorządów z tego obszaru. Cieszy nas, że ich działania są coraz bardziej widoczne na arenie dolnośląskiej − mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.

Uroczysta Gala Finałowa odbędzie się 20 maja 2015 r. w Zamku Książ. Marmurowe statuetki zostaną przyznane w pięciu kategoriach. Nagrodzone zostaną firmy, instytucje i samorządy, które wyróżniają się na gruncie przedsiębiorczości, innowacyjności i etyki w biznesie. Organizatorem plebiscytu jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.


Starsze aktualności »