Nasze spółkiZamknij

Archiwum aktualności

DZT Service partnerem Plebiscytu Kobiece Twarze

11 grudnia, w magicznej scenerii wałbrzyskiego Zamku Książ, odbył się finał IV Plebiscytu Kobiece Twarze. DZT Service po raz kolejny została partnerem wydarzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z reportażem z eventu.


DZT Service partnerem III Świdnickiego Forum Kobiet

24 listopada br. w Teatrze odbędzie się III Świdnickie Forum Kobiet. Spółka DZT Service po raz kolejny została partnerem projektu.

Wydarzenie organizowane jest dla kobiet z Dolnego Śląska, udział w nim weźmie ponad 300 pań. Podczas spotkania rozstrzygnięty zostanie Plebiscyt „Kobieta z pasją”, w kapitule którego zasiadła m.in. Jolanta Suława, prezes DZT Service.

To dla mnie zaszczyt, że mogę brać udział w inicjatywie wpierającej kobiety i namawiającej je do podjęcia większej aktywności w różnych sferach życia. Świdnickie Forum Kobiet to wydarzenie, podczas którego panie stawiane są na piedestale. W ciągu tych kilku godzin staramy się przekazać uczestniczkom, że mogą wiele osiągnąć, jeżeli tylko podejmą właściwe kroki i uwierzą w siebie. Miło jest obserwować niesłabnące zainteresowanie, którym cieszy się Forum – komentuje Jolanta Suława.


DZT Service przeprowadziła modernizację kotłowni w Wałbrzychu

2 listopada br. przy ul. Piasta 47 w Wałbrzychu miało miejsce uroczyste otwarcie kotłowni miałowej, która od maja do sierpnia przechodziła modernizację. Za usprawnienie kotłowni należącej do SM Poniatów w Wałbrzychu odpowiedzialna jest spółka DZT Service.

Kotłownia dostarcza ciepło dla dwóch budynków mieszkalnych, w których znajduje się łącznie około 60 mieszkań.

- Prace modernizacyjne polegały na wymianie dwóch wyeksploatowanych jednostek na nowe, wysokosprawne kotły miałowe. Nowa moc cieplna wynosi 400 kW. Kotłownia wyposażona jest także w nowoczesną automatykę pogodową, która realizuje dostawę czynnika grzewczego bezpośrednio do mieszkań w funkcji temperatury zewnętrznej. W praktyce oznacza to, że im niższa temperatura panuje na zewnątrz, tym wyższa jest temperatura czynnika grzewczego produkowanego w kotłowni i dostarczanego do instalacji wewnętrznej mieszkań – informuje Tomasz Sierżant, Dyrektor ds. eksploatacji w DZT Service. Wartość inwestycji to 160 000 PLN.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele zarządu DZT Service oraz SM Poniatów w Wałbrzychu, jak również reprezentanci mieszkańców budynków zasilanych przez otwartą kotłownię.


DZT Service & Heat sponsorem MKS Chełmiec

Grupa DZT aktywnie wspiera młode, sportowe talenty z regionu. W październiku 2017 r. jedna ze spółek – DZT Service & Heat – została sponsorem Młodzieżowego Klubu Sportowego Chełmiec.

Do tej pory Grupa DZT wspierała kolarzy i pływaków. Niedawno do grona dołączyły wałbrzyskie siatkarki. Fundusze przekazane przez DZT Service & Heat zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby Klubu, m.in. na wynajem sal do treningów, transport zawodniczek na mecze wyjazdowe czy opiekę medyczną młodych sportsmenek.

Zapał i motywacja do pracy siatkarek z Wałbrzycha są godne podziwu, właśnie dlatego nasza spółka zdecydowała się na pomoc zawodniczkom – by miały szansę robić to, co kochają i w czym czują się spełnione. Życzę zespołowi wielu sukcesów, które sprawią radość nie tylko im, ale i nam, kibicom – mówi Małgorzata Suława-Kaszycka, prezes DZT Service & Heat.


DZT Service sponsorem MUFLONÓW 2016

DZT Service po raz kolejny był jednym ze sponsorów Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2016, organizowanego przez Kubara Lamina S.A., wydawcę m.in. Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW.

Gala Finałowa odbyła się 12 maja na Zamku Książ, gdzie kapituła nagrodziła zwycięzców plebiscytu w pięciu kategoriach.

To już dziewiętnasta edycja Muflonów, prestiżowego plebiscytu organizowanego na terenie regionu wałbrzyskiego. Kierowany jest on do firm, samorządów oraz instytucji, które wyróżniają się na gruncie przedsiębiorczości, innowacyjności i odpowiedzialności biznesowej.

– Wspieramy ten plebiscyt od kilku lat – mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.Obecna edycja odnotowała wzrost aplikacji zgłoszeniowych, co oznacza, że MUFLONY, choć są najstarszym plebiscytem organizowanym w regionie, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jako przedsiębiorca angażujący się w działania na rzecz aglomeracji wałbrzyskiej doceniam fakt, że firm takich jak DZT Service jest więcej i z roku na rok ich przybywa.


DZT Service kolejny raz sponsoruje Puchar Klubu Kibica

8 kwietnia, w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach, odbędą się IX Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica KS Rekin. Podczas zawodów rozstrzygnięty zostanie Super Puchar Klubu Kibica w kategorii OPEN. Dziewczęta i chłopcy zmierzą się na dystansie 100 m w stylu dowolnym. Głównym sponsorem zawodów jest DZT Service.

− To już siódmy Puchar Klubu Kibica, który mamy okazję wspierać. Cieszę się, że wydarzenie wzbudza niesłabnące zainteresowanie wśród młodzieży. Czuję dumę i radość obserwując tych młodych ludzi, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem walczą o swoje marzenia – komentuje Jolanta Suława, prezes DZT Service.


Prezes DZT Service w kapitule Plebiscytu Kobiece Twarze

12 grudnia, w wyjątkowej scenerii wałbrzyskiego Zamku Książ, odbył się finał Plebiscytu Kobiece Twarze. W kapitule zasiadła Jolanta Suława, prezes DZT Service.

Kobiece Twarze — Women’s Faces to plebiscyt gospodarczy, mający na celu promowanie równouprawnienia w biznesie oraz wyróżnienie aktywnych, przedsiębiorczych kobiet.

Choć czasy się zmieniły i mówi się o równouprawnieniu, to niektóre branże nadal są, niesłusznie, uznawane za domenę mężczyzn. Jestem niesłychanie dumna ze wszystkich uczestniczek plebiscytu. To wspaniałe, że coraz więcej kobiet jest aktywnych w biznesie. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu i mam nadzieję, że kolejne edycje będą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem — mówi Jolanta Suława, prezes DZT Service.


25 lat DZT Service!

Tej jesieni spółka DZT Service obchodzi ćwierćwiecze istnienia. Uroczystość związana z jubileuszem odbyła się na Dolnym Śląsku, w Pałacu Wojanów. W wydarzeniu wzięli udział prezes IGCP, klienci przedsiębiorstwa, przedstawiciele zarządów spółdzielni, burmistrzowie miast i gmin, zaprzyjaźnione firmy ciepłownicze, przyjaciele firmy oraz była kadra zarządcza DZT. Podczas części oficjalnej, Jolanta Suława, prezes DZT Service, poruszyła m.in. temat kluczowych zmian, które zaszły w firmie na przestrzeni lat.

Po 25 latach działalności patrzymy w przyszłość z tym samym optymizmem, który towarzyszył nam na początku naszej działalności. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Grupa DZT nieustannie się rozwijała — podsumowała Jolanta Suława.

Po części oficjalnej, goście wzięli udział w bankiecie, podczas którego w doskonałych nastrojach bawili się przy muzyce tanecznej oraz stołach krupierskich.

35 217 233 251


DZT Service ponownie sponsoruje MUFLONY

Już w najbliższy piątek odbędzie się finałowa gala XVIII edycji Muflonów − plebiscytu wspierającego przedsiębiorczość, innowacyjność, odpowiedzialny biznes i ekologię. Jednym z głównych sponsorów wydarzenia będzie DZT Service.

DZT Service angażuje się w rozmaite inicjatywy mające na celu rozwój Aglomeracji Wałbrzyskiej. Po raz kolejny wspiera również MUFLONY, jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów organizowanych w regionie.

− Z olbrzymią przyjemnością podjęliśmy decyzję o ponownym wsparciu MUFLONÓW. Jesteśmy mocno związani z regionem i cieszy nas jego dynamiczny rozwój. Dostrzegamy duże zaangażowanie firm, instytucji i samorządów z tego obszaru. Cieszy nas, że ich działania są coraz bardziej widoczne na arenie dolnośląskiej − mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.

Uroczysta Gala Finałowa odbędzie się 20 maja 2015 r. w Zamku Książ. Marmurowe statuetki zostaną przyznane w pięciu kategoriach. Nagrodzone zostaną firmy, instytucje i samorządy, które wyróżniają się na gruncie przedsiębiorczości, innowacyjności i etyki w biznesie. Organizatorem plebiscytu jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.


50 lat Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA „Zamek Książ”

Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA „Zamek Książ” obchodzi w tym roku 50-lecie działalności. W uroczystości inaugurującej obchody jubileuszu udział wzięła Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service, która od lat wspiera BWA.

Uroczysta gala obchodów 50-lecia BWA odbyła się 13 kwietnia br. w sali koncertowej wałbrzyskiej Filharmonii Sudeckiej. Wydarzeniu towarzyszyły recital Sławomira Olszamowskiego, kompozytora i pianisty oraz otwarcie wystawy malarstwa Barbary Muchy-Brodzińskiej.

– Serdecznie gratulujemy jubileuszu i życzymy Galerii, by nieprzerwanie raczyła nas, swoich widzów, wspaniałymi wystawami przez następne lata – powiedziała Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.

DZT Service wspiera BWA od 2011 roku. Dzięki przekazywanym funduszom możliwa jest nie tylko promocja twórczości artystów, ale także produkcja filmowa wystaw organizowanych przez Galerię


Starsze aktualności »