Nasze spółkiZamknij

DZT Service – dolnośląska spółka prowadząca inwestycje w ciepłownictwie, wodociągach i kanalizacji otrzymała dwa certyfikaty ISO: Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością oraz Certyfikat Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

Wysokie standardy systemu zarządzania jakością DZT Service zostały potwierdzone uzyskaniem certyfikatu ISO 9001. Jest to gwarancja ogólnoświatowych norm dotyczących systemu zarządzania jakością. Firmy, które otrzymują certyfikat muszą między innymi potwierdzić sprawne zarządzanie zasobami, nadzór nad dokumentacją i zapisami oraz systematyczne pomiary.

DZT otrzymało również Certyfikat Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, co potwierdza sprawne i zgodne z wymaganiami prawa funkcjonowanie przedsiębiorstwa. – To istotny krok, który pokazuje, że spółka wciąż się rozwija, dbając o sprawny system zarządzania jakością oraz bezpieczeństwo i higienę pracy naszych pracowników. Firma spełnia wszystkie procedury, co potwierdzają otrzymane certyfikaty – mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.