Nasze spółkiZamknij

DZT Service od wielu lat angażuje się w przedsięwzięcia lokalne, w tym projekty artystyczne. Tym razem firma ze Świebodzic, wraz z Prezydentem Miasta Wałbrzycha oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, została mecenasem wystawy „Śpiąca…”.

Cieszymy się, że możemy wspierać kolejny interesujący projekt artystyczny. Jako firma pochodząca ze Świebodzic, mocno związana z regionem, interesujemy się wszelkimi inicjatywami, które wpływają na jego rozwój i promocję, a także edukację lokalnej społeczności. Dlatego też postanowiliśmy zaangażować się w projekt „Śpiąca…” – mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.

Autorką wystawy jest Barbara Idzikowska, absolwentka wydziału Szkła i Ceramiki we wrocławskiej PWSSP. Od 2004 roku pracuje we własnym „Atelier Si, Pb…”, które stworzyła we współpracy z Eugeniuszem Getem Stankiewiczem. W swoim artystycznym dorobku posiada prace w przestrzeni publicznej Wrocławia oraz wiele indywidualnych wystaw w kraju i za granicą.

Wystawę „Śpiąca…” będzie można zobaczyć w wałbrzyskim Centrum Kultury i Sztuki Stara Kopalnia. Termin wernisażu zaplanowano na 11 marca. Wystawa będzie trwać do 6 maja, po czym zostanie na stałe zainstalowana w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

Fot. DZT Service_wernisaĺ 2 Fot. DZT Service_wernisaĺ 3 Fot. DZT Service_wernisaĺ 4 Fot. DZT Service_wernisaĺ 5 Fot. DZT Service_wernisaĺ Fot. DZT Service