Nasze spółkiZamknij

Już w najbliższy piątek odbędzie się finałowa gala XVIII edycji Muflonów − plebiscytu wspierającego przedsiębiorczość, innowacyjność, odpowiedzialny biznes i ekologię. Jednym z głównych sponsorów wydarzenia będzie DZT Service.

DZT Service angażuje się w rozmaite inicjatywy mające na celu rozwój Aglomeracji Wałbrzyskiej. Po raz kolejny wspiera również MUFLONY, jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów organizowanych w regionie.

− Z olbrzymią przyjemnością podjęliśmy decyzję o ponownym wsparciu MUFLONÓW. Jesteśmy mocno związani z regionem i cieszy nas jego dynamiczny rozwój. Dostrzegamy duże zaangażowanie firm, instytucji i samorządów z tego obszaru. Cieszy nas, że ich działania są coraz bardziej widoczne na arenie dolnośląskiej − mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.

Uroczysta Gala Finałowa odbędzie się 20 maja 2015 r. w Zamku Książ. Marmurowe statuetki zostaną przyznane w pięciu kategoriach. Nagrodzone zostaną firmy, instytucje i samorządy, które wyróżniają się na gruncie przedsiębiorczości, innowacyjności i etyki w biznesie. Organizatorem plebiscytu jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.