Nasze spółkiZamknij

DZT Service była jednym z głównych sponsorów tegorocznej edycji Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2014, organizowanego przez „Wiadomości Wałbrzyskie”.

Uroczysta Gala Finałowa odbyła się 16 maja 2015 r. na Zamku Książ, gdzie kapituła pod przewodnictwem Romana Szełemeja, prezydenta Wałbrzycha, wręczyła statuetki zwycięzcom plebiscytu.

MUFLONY przyznane zostały już po raz siedemnasty. Jest to prestiżowa nagroda regionu wałbrzyskiego, dedykowana firmom, instytucjom i samorządom, które wyróżniają się na gruncie przedsiębiorczości, innowacyjności i etyki w biznesie.

– Zawsze z wielką przyjemnością popieramy tego typu przedsięwzięcia – mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service. – Jako firma związana z regionem wałbrzyskim jesteśmy zainteresowani wszelkimi inicjatywami wpływającymi na jego rozwój. Cieszy nas, że coraz więcej firm, instytucji i samorządów troszczy się o społeczną odpowiedzialność biznesu. Mamy również nadzieję, że kolejna edycja plebiscytu odbędzie się na równie wysokim poziomie.