Nasze spółkiZamknij

DZT Service kontynuuje współpracę z wałbrzyskim BWA. Dzięki wsparciu finansowemu możliwa będzie promocja twórczości artystów – zarówno rangi światowej, jak i lokalnego środowiska. Pierwszym tegorocznym wydarzeniem sponsorowanym przez DZT Service jest wystawa fotograficzna „Akty” Wacława Wantucha

– Nasza współpraca z BWA na zamku Książ – mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service – rozpoczęła się w 2011 roku, a bycie mecenasem ciekawych wydarzeń kulturalnych to duża satysfakcja.

Pieniądze przekazane przez DZT Service wesprą promocję kultury, w tym produkcję filmową tegorocznych wystaw organizowanych przez BWA. Film opowiadający o wystawie Wacława Wantucha, z obszernym komentarzem Alicji Młodeckiej, dyrektorki wałbrzyskiego BWA dostępny jest już w serwisie: YouTube.

Wystawę prac artysty-fotografika od lat konsekwentnie tworzącego akty kobiece można oglądać do końca lutego br. w wałbrzyskim BWA na zamku Książ. „Akty” to wybór najciekawszych fotografii z ostatnich 10 lat pracy artysty. Premiera wystawy odbyła się w styczniu 2011 r i do tej pory „Akty” gościły już m.in. w Warszawie, Tarnowie, Koszalinie, Legnicy.