Nasze spółkiZamknij

Zarząd


Joanna Suława - Prezes DZT Service

Jolanta Suława

Prezes DZT Service, Prezes DZT Południe

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, karierę zaczynała w Rejonowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Boguszowie-Gorcach, gdzie kierowała grupą sześćdziesięciu osób. Od 1993 roku nieprzerwanie jest członkiem lub prezesem zarządu w strukturach Dolnośląskiego Zakładu Termoenergetycznego. Od 2007 roku jest szefem spółki DZT Service, którą udało jej się wykupić w 2008 roku. Dzisiaj 100% udziałów firmy należy do osób fizycznych, z tego pakiet większościowy jest własnością Jolanty Suławy. Sukces zawdzięcza umiejętności negocjacji.


Małgorzata Suława-Kaszycka

Małgorzata Suława-Kaszycka

Prezes DZT Service & Heat

Absolwentka zarządzania przedsiębiorstwem w WSZiB w Poznaniu oraz podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi w WWSZiP. Doświadczenie zawodowe gromadziła m.in. w Wielkopolskim Banku Kredytowym SA, później Banku Zachodnim WBK SA. Od maja 2011 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu DZT Service & Heat Sp. z o.o. Dzięki zdobytej wiedzy, w profesjonalny sposób kieruje kadrą wykwalifikowanych pracowników, co przynosi jej dużą satysfakcję.


Tomasz Sierżant

Tomasz Sierżant

Członek Zarządu DZT Service, Dyrektor ds. eksploatacji

Absolwent Inżynierii Środowiskowej na Politechnice Wrocławskiej. Posiada uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe urządzeń energetycznych. Od marca 2000 roku związany z firmą ciepłowniczą DZT Building Sp. z o.o. przekształconą kolejno w Fortum DZT Service Sp. z o.o, a następnie w DZT Service Sp. z o.o., w której od kwietnia 2012 roku pełni funkcję Dyrektora ds. Eksploatacji. Członek zarządu spółki DZT Service od 2015 roku.