Nasze spółkiZamknij

CSR

SONY DSC KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA klub-kolarski infografika-o-emisji-co2

Pomagamy od zawsze, rozbudowana polityka społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) to jedno z głównych założeń Grupy DZT. Staramy się to robić w sposób spójny i przemyślany. Nasz CSR opiera się na trzech obszarach: ekologia, sport i społeczność lokalna, dlatego wspieramy:

– lokalne sportowe kluby młodzieżowe

– osoby z niepełnosprawnościami

– inicjatywy skierowane do społeczności lokalnej

– działania na rzecz walki z zanieczyszczeniem powietrza

– regionalne wydarzenia kulturalne.

Od wielu lat pomagamy młodym sportowcom z Ludowego Klubu Kolarskiego „Górnik Wałbrzych” oraz Pływackiego Klubu Sportowego „Rekin” ze Świebodzic, a ostatnio także siatkarkom z MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych. Cieszymy się sukcesami młodych sportowców, obserwujemy, jak rozwijają się ich talenty i jak sport pomaga im w życiu. Współpracujemy z Fundacją Wałbrzych 2000. Mocno kibicujemy osobom z niepełnosprawnościami, które chcą podjąć pracę, a w ten sposób uniknąć wykluczenia społecznego. Jako firmie, która od lat walczy z niską emisją pyłów i szkodliwych gazów, zależy nam, aby powietrze w naszym regionie było jak najczystsze. Chcemy uświadamiać i edukować, jak dużym problemem jest SMOG, stąd akcja   „Każdy zasługuje na czyste powietrze”, o której więcej piszemy w osobnej zakładce.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o przesyłanie wniosków na adres: a.sztobryn@multumpr.pl. Wszystkie zgłoszenia są poddawane dyskusji i nie pozostają bez odpowiedzi. Zawsze rozważamy, czy spełniają kryteria, którymi kierujemy się w naszej polityce CSR.

 

Wspieramy:


Wałbrzyską Galerię Sztuki Biuro Wystaw Artystycznych „Zamek Książ”


Klub Sportowy Rekin Świebodzice


Ludowy Kolarski Klub Sportowy Górnik


Krakowski Teatr Za Jeden Uśmiech


Młodzieżowy Klub Sportowy Chełmiec


UKS „HS” TEAM KŁODZKO


Wałbrzyski Klub Biegacza „Podzamcze Zamek Książ”


Wspólnota „Zdążyć z pomocą”