Nasze spółkiZamknij

DZT Service podpisała kolejną – trzecią już – umowę sponsorską ze świebodzickim Klubem Pływackim „Rekin”. Fundusze przekazane przez spółki Grupy DZT zostaną przeznaczone na działania promocyjne, a w szczególności na organizację V Pucharu Klubu Kibica, który odbędzie się w kwietniu tego roku.

Klub Sportowy „Rekin” został założony w 2006 roku. Od siedmiu lat z powodzeniem szlifuje młode talenty pływackie i krzewi sportowego ducha walki wśród najmłodszych mieszkańców Świebodzic. 20 kwietnia br. odbędzie się piąta już edycja Ogólnopolskich Zawodów Pływackich w Sprincie o Puchar Klubu Kibica. W zawodach wezmą udział kluby sportowe z całej Polski. Spółka DZT Service była głównym sponsorem zawodów w 2012 roku. Także podczas tegorocznej edycji DZT wspiera organizatorów.

– Nie tylko kibicujemy młodym talentom, ale także zdajemy sobie sprawę, jak istotne dla funkcjonowania klubu i w przygotowaniach Pucharu Klubu Kibica są fundusze. Z wielką przyjemnością po raz kolejny wspieramy organizację zawodów sportowych. Mamy nadzieję, że wychowankowie świebodzickiego klubu pokażą się z jak najlepszej strony, a na trybunach, jak co roku, nie zabraknie kibiców – mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.

klub-gornik2 klub-gornik-600x300